Kariéra v PSP Pohony a.s.

PSP Pohony a.s. přijme do pracovního poměru pracovníky na pozice:

Mechanik elektro/provozní elektrikář

Náplň práce:

  • provádí údržbu a opravy obráběcích strojů – jejich elektr.obvodů  - ve strojírenské firmě
  • vyhledává a odstraňuje závady elektroinstalace strojů příp. i základní údržbu elektroinstalace budovy
  • v rámci skupiny spolupracuje při opravách a údržbě strojního parku se strojními mechaniky či CNC elektromechanikem
  • manipulace s břemeny nad 15 kg

Požadujeme:

  • ÚSO elektrotechnického směru
  • praxi v oboru 5 let
  • kvalifikaci NV č. 194/2022 Sb., § 6, příp. vyšší
  • znalost oprav elektroinstalací strojních zařízení, obráb. strojů, příp. i základní údržba elektroinstalace budovy
  • způsobilost k práci ve dvousměnném provozu
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • mzda dohodou + 10% po zaškolení
  • nástup ihned nebo dohodou
  • nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny
  • práci ve stabilní firmě
  • 7,5 hod. pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zaměstnanecké benefity

Soustružník kovů

  • soustružení dílců na klasických soustruzích SU 50, R5, SU 80

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru obráběč kovů, místo vhodné i pro absolventy
  • způsobilost k práci s kusy i nad 15 kg

Nabízíme:

  • nástupní mzdu podle praxe a dovedností, po zapracování +10%
  • bonus za plnění norem
  • nadstandartní příplatky za odpolední a noční směnu
  • stravenky
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Zájemci se mohou hlásit zasláním životopisu na e-mail personalistika@pohony.cz  , tel. 581 808 734 nebo na adresu PSP Pohony a.s., Kojetínská 3148/73d, 750 02 Přerov I – Město.